Przedszkole nr 9 "Bajka"

07-200 Wyszków

ul. Pułtuska 143

tel: (29) 742 37 33,

Oddział pięciogodzinny grupa "Rybki"

p9@wyszkow.eu
Jesteś tutaj:
  2. O przedszkolu

Witajcie w naszej BAJCE

Przedszkole nr 9 BAJKA istnieje od 1985 roku. Zlokalizowane jest w centralnej części osiedla POLONEZ w Wyszkowie, w jednym z bloków, zajmując parter i pierwsze piętro. Wejście do przedszkola, znajduje się od ul. Pułtuskiej.

Do dyspozycji dzieci jest 5 obszernych sal zabaw i dwie dodatkowe małe sale przedszkolne, oraz wspaniale wyposażone, nowoczesne zaplecze kuchenne i administracyjne. Na tyłach budynku rozciąga się ogród, który stanowi plac zabaw dla dzieci z wyodrębnionymi  strefami dla starszych i młodszych grup. Na terenie ogrodu znajdują się piaskownice, sprzęt sportowo – rekreacyjny (huśtawki, zjeżdżalnie, sprężynowce, drabinki, ławki), jest też dużo drzew i krzewów, które zapewniają cień i mini ogródki, które tworzą niepowtarzalną atmosferę i pozwalają rozwijać u dzieci zamiłowania do pracy w ogrodzie oraz rozwijają wiedzę na temat roślin hodowanych przez ludzi. Takie warunki umożliwiają również dzieciom możliwość długiego pobytu na powietrzu w ciągu całego roku.

ODWIEDŹ NASZĄ BAJECZKĘ

A ZAKOCHASZ SIĘ W NIEJ OD PIERWSZEGO OBEJRZENIA